Eredmények

Esemény

2018. október 21., vasárnap

  Apertura, MexikóEredmény
0:00Queretaro - Cruz Azul2:0 (0:0)
0:00Queretaro - Cruz Azul2:0 (0:0)
2:00Pachuca - Santos Laguna1:1 (1:0)
2:00Club America - Tijuana3:0 (2:0)
2:00Pachuca - Santos Laguna1:1 (1:0)
2:00Club America - Tijuana3:0 (2:0)
  Apertura, NicaraguaEredmény
2:00UNAN Managua - Real Esteli0:4 (0:2)
2:00UNAN Managua - Real Esteli0:4 (0:2)
  Apertura, PanamaEredmény
1:00Alianza FC - Sporting San Miguelito1:1 (1:1)
1:00Santa Gema FC - Plaza Amador0:2 (0:1)
1:00CD Universitario - CA Independiente2:1 (1:0)
1:00CD Universitario - CA Independiente2:1 (1:0)
1:00Alianza FC - Sporting San Miguelito1:1 (1:1)
1:00Santa Gema FC - Plaza Amador0:2 (0:1)
  Clausura, ParaguayEredmény
1:00Club Nacional Asuncion - Club Guarani0:0 (0:0)
1:00Club Nacional Asuncion - Club Guarani0:0 (0:0)
  Copa Gaucha FGF, BrazíliaEredmény
0:00CE Lajeadense - Gremio FBPA1:2 (1:1)
0:00CE Lajeadense - Gremio FBPA1:2 (1:1)
  Football Championship, Új-ZélandEredmény
2:00Canterbury United - Southern United1:0 (1:0)
  Labdarúgó bajnokság, Új-ZélandEredmény
2:00Canterbury United - Southern United1:0 (1:0)
  Liga de Ascenso, MexikóEredmény
2:00Celaya - Atlante1:0 (1:0)
2:00Celaya - Atlante1:0 (1:0)
  Liga Nacional de Ascenso, PanamaEredmény
1:00CD Centenario - Azuero FC0:1 (0:0)
1:00CD Centenario - Azuero FC0:1 (0:0)
  Nacional B, ArgentínaEredmény
1:00Santamarina de Tandil - Club Atlético Temperley0:1 (0:1)
1:00Santamarina de Tandil - Club Atlético Temperley0:1 (0:1)
1:05Villa Dalmine - Quilmes1:1 (1:0)
1:05Platense - Club Atlético Brown de Adrogué0:0 (0:0)
1:05Villa Dalmine - Quilmes1:1 (1:0)
1:05Platense - Club Atlético Brown de Adrogué0:0 (0:0)
  Oberliga Hamburg, NémetországEredmény
15:00VfL Pinneberg - Wedeler TSVElhalasztva
  Primera A, EcuadorEredmény
1:15LDU Quito - Deportivo Cuenca1:0 (0:0)
1:15LDU Quito - Deportivo Cuenca1:0 (0:0)
  Primera A, KolumbiaEredmény
0:30Atletico Bucaramanga - Boyaca Chico3:0 (2:0)
0:30Atletico Bucaramanga - Boyaca Chico3:0 (2:0)
1:00Independiente Santa Fe - La Equidad0:1 (0:0)
1:00Independiente Santa Fe - La Equidad0:1 (0:0)
  Primera Division, ChileEredmény
1:00Universidad Catolica - Universidad de Concepcion1:0 (0:0)
1:00Universidad Catolica - Universidad de Concepcion1:0 (0:0)
  Primera Division, Costa RicaEredmény
2:00AD Santos de Guapiles - Limon1:1 (0:0)
2:00AD Santos de Guapiles - Limon1:1 (0:0)
  Primera Division, PeruEredmény
0:45Sport Rosario - Deportivo San Martin0:2 (0:0)
0:45Sport Rosario - Universidad de San Martin de Porres0:2 (0:0)
0:45Sport Rosario - Deportivo San Martin0:2 (0:0)
0:45Sport Rosario - Universidad de San Martin de Porres0:2 (0:0)
  Segunda Division, ChileEredmény
1:00Deportes Santa Cruz - Colchagua CD1:0 (1:0)
1:00Deportes Santa Cruz - Colchagua CD1:0 (1:0)
  Segunda Division - Liga Premier, MexikóEredmény
0:00CD Pioneros de Cancun - Yalmakan0:3 (0:2)
0:00CD Pioneros de Cancun - Yalmakan0:3 (0:2)
1:00Pacific FC - Gavilanes FC Matamoros0:3 (0:2)
1:00Pacific FC - Gavilanes FC Matamoros0:3 (0:2)
2:00Coras de Nayarit - Necaxa II0:2 (0:1)
2:00Inter Playa del Carmen - UA Zacatecas0:1 (0:1)
2:00Coras de Nayarit - Necaxa II0:2 (0:1)
2:00Inter Playa del Carmen - UA Zacatecas0:1 (0:1)
  Serie A, BrazíliaEredmény
0:00São Paulo - Atletico PR0:0 (0:0)
0:00Sport Recife - Vasco da Gama2:1 (1:1)
0:00Sport Recife - Vasco da Gama2:1 (1:1)
0:00São Paulo - Atletico PR0:0 (0:0)
  Serie B, BrazíliaEredmény
0:00Fortaleza - Paysandu/PA1:0 (0:0)
0:00Fortaleza - Paysandu/PA1:0 (0:0)
2:00Sampaio Correa - Londrina/PR1:2 (1:1)
2:00Sampaio Correa - Londrina/PR1:2 (1:1)
  Superliga, ArgentínaEredmény
1:00Newell's Old Boys - Tigre2:0 (1:0)
1:00Newell's Old Boys - Tigre2:0 (1:0)
  USL Pro, Észak-AmerikaEredmény
1:00Pittsburgh Riverhounds - Bethlehem Steel1:1 (1:0)
1:00Charleston Battery - New York Red Bulls Reserves0:1 (0:1)
1:00Charleston Battery - New York Red Bulls Reserves0:1 (0:1)
1:00Pittsburgh Riverhounds - Bethlehem Steel1:1 (1:0)
1:30Louisville City FC - Indy Eleven4:1 (2:0)
1:30Louisville City FC - Indy Eleven4:1 (2:0)

2018. október 20., szombat

  1. Division, AlgériaEredmény
18:00CS Constantine - Olympique Medea0:0 (0:0)
18:45CA Bordj Bou Arreridj - MC Alger0:1 (0:0)
18:45MO Bejaia - AS Ain M`lila0:0 (0:0)
  1. Division, CiprusEredmény
16:00Enosis Neon Paralimni - Anorthosis1:1 (1:0)
16:00Enosis Neon Paralimni - Anorthosis1:1 (1:0)
17:00Apollon Limassol - Ermis Aradippou5:0 (4:0)
17:00Apollon Limassol - Ermis Aradippou5:0 (4:0)
18:00AEK Larnaca - Doxa Katokopias3:0 (0:0)
18:00AEK Larnaca - Doxa Katokopias3:0 (0:0)
  1. HNL, HorvátországEredmény
15:00NK Rudeš - NK Osijek1:4 (1:0)
17:30NK Istra 1961 Pula - GNK Dinamo Zagreb1:4 (1:1)
  1. HNL Juniori, HorvátországEredmény
10:00NK Varazdin (U19) - Rudes (U19)0:1 (0:1)
10:00NK Varazdin (U19) - Rudes (U19)0:1 (0:1)
11:00NK Osijek (U19) - NK Dugopolje (U19)2:2 (2:1)
11:00NK Osijek (U19) - NK Dugopolje (U19)2:2 (2:1)
  1. Liga, CsehországEredmény
15:00Sigma Olomuc - Fastav Zlin1:1 (0:0)
15:00Sigma Olomuc - Fastav Zlin1:1 (0:0)
17:001. FK Pribram - FK Baumit Jablonec0:6 (0:2)
17:00FC Banik Ostrava - MFK Karvina1:1 (0:1)
17:001. FC Slovacko - FK Teplice0:2 (0:2)
17:001. FK Pribram - FK Baumit Jablonec0:6 (0:2)
17:00FC Banik Ostrava - MFK Karvina1:1 (0:1)
17:001. FC Slovacko - FK Teplice0:2 (0:2)
  1. Liga - Women, SzlovákiaEredmény
10:30FC Lokomotiva Kosice - SKF Zilina2:1 (1:0)
  1.HNL, HorvátországEredmény
15:00NK Rudeš - NK Osijek1:4 (1:0)
17:30NK Istra 1961 Pula - GNK Dinamo Zagreb1:4 (1:1)
  1.Liga - Women, SzlovákiaEredmény
10:30FC Lokomotiva Kosice - SKF Zilina2:1 (1:0)
  1.SNL, SzlovéniaEredmény
16:00ND Gorica - NK Maribor0:3 (0:1)
18:00Aluminij Kidricevo - NK Domzale0:0 (0:0)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.