Eredmények

Esemény

2019. május 23., csütörtök

  Campeonato Gaucho B, BrazíliaEredmény
1:00Associacao Nova Prata - SERC1:2 (0:0)
1:00Associacao Nova Prata - SERC1:2 (0:0)
  Copa do Brasil, BrazíliaEredmény
0:15Sampaio Correa - Palmeiras0:1 (0:0)
0:15Sampaio Correa - Palmeiras0:1 (0:0)
  Copa Santa Fe, ArgentínaEredmény
2:009 de Julio Rafaela - CA San Jorge1:1 (1:0)
2:009 de Julio Rafaela - CA San Jorge1:1 (1:0)
  Dél-amerikai Kupa, Dél-AmerikaEredmény
0:15Sol de America (PAR) - Botafogo RJ (BRA)0:1 (0:0)
0:15Deportivo Cali (COL) - Penarol (URU)1:1 (0:0)
0:15Sol de America (PAR) - Botafogo RJ (BRA)0:1 (0:0)
0:15Deportivo Cali (COL) - Penarol (URU)1:1 (0:0)
  Klub barátságos mérkőzések, VilágEredmény
2:00DC United - Betis2:5 (0:2)
2:00DC United - Betis2:5 (0:2)
  MLS, Észak-AmerikaEredmény
2:00New York Red Bulls - Vancouver Whitecaps FC2:2 (1:1)
2:00New York Red Bulls - Vancouver Whitecaps FC2:2 (1:1)
  Torneo Apertura, BolíviaEredmény
0:15Jorge Wilstermann - Blooming2:5 (1:1)
0:15Jorge Wilstermann - Blooming2:5 (1:1)
  U20, MexikóEredmény
2:00Monterrey (U20) - Atlas (U20)1:2 (1:0)
  U20 - Livebet, MexikóEredmény
2:00Monterrey (U20) - Atlas (U20)1:2 (1:0)
  United Women’s Soccer, USAEredmény
1:30New Jersey Copa FC - Long Island Rough Riders0:2 (0:1)
1:30New Jersey Copa FC - Long Island Rough Riders0:2 (0:1)
  USL Championship, Észak-AmerikaEredmény
2:00Swope Park Rangers KC - Memphis 901 FC2:2 (1:1)
2:00Swope Park Rangers KC - Memphis 901 FC2:2 (1:1)
  USL League One, Észak-AmerikaEredmény
1:30Orlando City II - Richmond Kickers3:2 (2:1)
1:30Orlando City II - Richmond Kickers3:2 (2:1)
  WPSL, USAEredmény
1:00Philly Fever - Opsa Magic (Women)5:2 (1:0)
1:00Philly Fever - Opsa Magic (Women)5:2 (1:0)

2019. május 22., szerda

  1.SNL, SzlovéniaEredmény
16:55ND Gorica - Aluminij Kidricevo0:0 (0:0)
16:55NK Celje - NK Rudar0:2 (0:0)
16:55NK Maribor - NK Krsko2:0 (1:0)
16:55NK Olimpik Ljubljana - NS Mura1:0 (0:0)
16:55NK Triglav Kranj - NK Domzale1:4 (1:1)
16:55NK Celje - NK Rudar0:2 (0:0)
16:55NK Maribor - NK Krsko2:0 (1:0)
16:55NK Triglav Kranj - NK Domzale1:4 (1:1)
16:55ND Gorica - Aluminij Kidricevo0:0 (0:0)
16:55NK Olimpik Ljubljana - NS Mura1:0 (0:0)
  2. Division - playoff, DániaEredmény
19:00HIK - Brønshøj BK3:0 (1:0)
19:00B93 Copenhagen - Akademisk Boldklub Gladsaxe1:0 (0:0)
19:00Middelfart - Aarhus Fremad1:1 (1:1)
19:00Skive - KIF Kolding1:0
19:00Ringkobing - Jammerbugt FC1:1 (0:1)
19:00Brabrand IF - Vanløse1:3 (0:3)
19:00HIK - Brønshøj BK3:0 (1:0)
19:00B93 Copenhagen - Akademisk Boldklub Gladsaxe1:0 (0:0)
19:00Middelfart - Aarhus Fremad1:1 (1:1)
19:00Ringkobing - Jammerbugt FC1:1 (0:1)
19:00Brabrand IF - Vanløse1:3 (0:3)
  2nd Division - Relegation, DániaEredmény
19:00Skive - KIF Kolding1:0 (1:0)
19:00Marienlyst - Tarup-Paarup IF2:1 (1:0)
19:00Dalum IF - Slagelse B&I2:2 (0:1)
19:00Hillerod Fodbold - Avarta0:0 (0:0)
19:00Kjellerup - Vejgaard B0:3 (0:1)
19:00Odder - FC Sydvest 051:1
19:00Marienlyst - Tarup-Paarup IF2:1 (1:0)
19:00Dalum IF - Slagelse B&I2:2 (0:1)
19:00Hillerod Fodbold - Avarta0:0 (0:0)
19:00Skive - KIF Kolding1:0 (1:0)
19:00Kjellerup - Vejgaard B0:3 (0:1)
  2nd division VG, SvédországEredmény
19:00IS Halmia - Hittarps IK2:1 (0:1)
  2nd Division VG, SvédországEredmény
19:00IS Halmia - Hittarps IK2:1 (0:1)
  3. Deild, IzlandEredmény
22:00Kordrengir - Reynir S.0:0 (0:0)
22:00Kordrengir - Reynir S.0:0 (0:0)
  3.Liga, SzlovákiaEredmény
17:00SK 1923 Gabcikovo - FC Spartak Trnava BElhalasztva
17:00SK 1923 Gabcikovo - FC Spartak Trnava BElhalasztva
  3rd Division Södra Svealand, SvédországEredmény
19:15Syrianska Eskilstuna IF - Hargs BK5:5 (1:2)
19:15Syrianska Eskilstuna IF - Hargs BK5:5 (1:2)
  4. Deild, IzlandEredmény
21:00Hviti Riddarinn - IH Hafnarfjördur4:1 (1:0)
21:00Hviti Riddarinn - IH Hafnarfjördur4:1 (1:0)
22:00Skautafelag Reykjavikur - Bjorninn1:3 (0:1)
22:00Skautafelag Reykjavikur - Bjorninn1:3 (0:1)
23:00Kria - Ellidi1:1 (1:0)
23:00Kria - Ellidi1:1 (1:0)
  A Lyga, LitvániaEredmény
17:00Kauno Zalgiris - Stumbras4:3 (1:3)
17:00Kauno Zalgiris - Stumbras4:3 (1:3)
19:00Suduva - Zalgiris Vilnius1:0 (0:0)
19:00Suduva - Zalgiris Vilnius1:0 (0:0)
  AFC Bajnokok Ligája, ÁzsiaEredmény
12:00Kashima Antlers (JPN) - Shandong Luneng (CHN)2:1 (0:1)
12:00Gyeongnam FC (KOR) - Darul Takzim (MAS)2:0 (0:0)
12:00Guangzhou Evergrande (CHN) - Daegu FC (KOR)1:0 (0:0)
12:00Melbourne Victory (AUS) - Sanfrecce Hiroshima (JPN)1:3 (0:1)
12:00Gyeongnam FC (KOR) - Darul Takzim (MAS)2:0 (0:0)
12:00Guangzhou Evergrande (CHN) - Daegu FC (KOR)1:0 (0:0)
12:00Kashima Antlers (JPN) - Shandong Luneng (CHN)2:1 (0:1)
12:00Melbourne Victory (AUS) - Sanfrecce Hiroshima (JPN)1:3 (0:1)
  Brasileiro Feminino A2, BrazíliaEredmény
20:00Sao Paulo FC - Botafogo FC Joao Pessoa4:0 (2:0)
  Brasileiro Feminino A2 - Livebet, BrazíliaEredmény
20:00Sao Paulo FC - Botafogo FC Joao Pessoa4:0 (2:0)
  Bundesliga Női, AusztriaEredmény
19:30SK Sturm Graz - SV Neulengbach1:0 (0:0)
  Campeonato Catarinense (U20), BrazíliaEredmény
20:00Criciuma (U20) - Guarani SC (U20)4:0 (1:0)
20:00Criciuma (U20) - Guarani SC (U20)4:0 (1:0)
  Campeonato Gaucho (U20), BrazíliaEredmény
16:00Uniao Harmonia FC (U20) - Gremio RS (U20)1:9
20:00Associacao Nova Prata (U20) - EC Novo Horizonte (U20)6:2 (3:0)
20:00Associacao Nova Prata (U20) - EC Novo Horizonte (U20)6:2 (3:0)
20:15EC Sao Jose RS (U20) - Novo Hamburgo (U20)1:1 (1:0)
20:15EC Sao Jose RS (U20) - Novo Hamburgo (U20)1:1 (1:0)
  Campeonato Mineiro (U20), BrazíliaEredmény
20:00Cruzeiro Esporte Clube (U20) - Coimbra EC (U20)1:1 (0:1)
20:00Cruzeiro Esporte Clube (U20) - Coimbra EC (U20)1:1 (0:1)
  Campionato Primavera 1, OlaszországEredmény
15:00Genoa (U19) - Fiorentina (U19)1:0 (0:0)
15:00Genoa (U19) - Fiorentina (U19)1:0 (0:0)
  Copa Argentina, ArgentínaEredmény
23:10Estudiantes La Plata - Sarmiento5:1 (3:1)
23:10Estudiantes La Plata - Sarmiento5:1 (3:1)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.