Kosárlabda

Élő események

Fénypontok

8:30
01. 21
12:35
01. 21
13:05
01. 21
14:05
01. 21
15:35
01. 21
18:05
01. 21
22:35
01. 21
13:00
01. 22
14:00
01. 22
14:30
01. 22

Fogadástípusok

QuickTip

hétfő - 2019. 01. 21.

Fogadás győztesre

LSBL - Lettország

Tallinn University - Kibirkstis-Vici 7:00

Super League - Irán

Zob Ahan - Padafand Raad Havaei Dezful 7:30
Chemidor Tehran - Pegah Tehran 7:30
Petrochimi Bandar Imam - Niroo Zamini Army Tehran 7:30
Shahrdary Gorgan - Avizheh Sanat 7:30

A1 - Férfi - Görögország

Ifaistos Limnou - Panathinaikos Athens 8:30

Premier League - Bahrein

Al Hala - Issa Town 10:00
Al Riffa - Al Ahli Manama 11:45

Super League - női - Izrael

Elizur Ramla - Maccabi Ashdod 10:00
Bnot Herzliya - AS Ramat Hasharon 10:00
Hapoel Petah Tikva - Bnei Yehuda 12:00
Maccabi Raanana - Hapoel Rishon Letzion 12:00
Maccabi Ramat Gan - Elizur Holon 12:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Olaszország

Libertas BK Altamura (U20) - New Basket Brindisi (U20) 11:00
Adss Peppino Cocuzza 1947 (U20) - Asd IL Minibasket Milazzo (U20) 13:00
Pallacanestro Costiera Amalfitana (U20) - Basket Agropoli (U20) 14:00
ASD My Basket Genova A (U20) - Scuola Basket Diego Bologna (U20) 14:00
CMB Lupo-Pantano PS (U20) - CAB Stamura Basket Ancona (U20) 14:00
Polisportiva Venezia Giulia (U20) - Santos Trieste (U20) 15:00
AD Victoria Pallacanestro Torino (U20) - Duemila E20 Asd (U20) 15:15
ASD Forti e Liberi Monza 1878 (U20) - GS Rondinella ASD (U20) 15:15

Czech Cup - Men - Csehország

BK Opava - TJ Sokol Hradec Kralove 11:00

LNB Espoirs (U21) - Franciaország

Boulazac (U21) - Chalons-Reims (U21) 11:30

Liga ABA - Európa

Buducnost VOLI - Cedevita Zagreb 12:00

1. Division - férfi - Ciprus

Forex Time Apollon - Cytavision APOEL 12:00

Polska Liga Koszykówki - Lengyelország

AZS Koszalin - Stelmet Zielona Gora 12:30

NBA - Észak-Amerika

Oklahoma City Thunder at New York Knicks 12:35
Chicago Bulls at Cleveland Cavaliers 13:05
Dallas Mavericks at Milwaukee Bucks 14:05
Sacramento Kings at Brooklyn Nets 15:35
Miami Heat at Boston Celtics 18:05
Golden State Warriors at Los Angeles Lakers 22:35

Liga NovaKBM - Szlovénia

Olimpia Ljubljana - KK Sencur 13:00

Premier League - Izrael

Bnei Herzliya - Hapoel Eilat 13:10
Maccabi Rishon Lezion - Maccabi Ashdod 13:30

Division A - Libanon

Byblos - Homenetmen Beirut B.C. 13:30

Icelandic Cup - Izland

IR Reykjavik - Skallagrímur 14:15
K.R. Basket Reykjavik - Grindavik 14:15
Njardvik - Vestri 14:15

Championnat Pro A - Franciaország

Boulazac - Chalons-Reims 14:45

1. Division - Norvégia

Kolbotn - Skjetten 1 Global 14:45

NBB - Brazília

Mogi das Cruzes - Minas Tenis Clube 17:00

Liga Nacional - Argentína

Weber Bahia Basket - Instituto Atletico Central Cordoba 19:00
Penarol - Gimnasia de Comodoro 19:00
Olimpico de la Banda - Estudiantes de Concordia 20:00

kedd - 2019. 01. 22.

Fogadás győztesre

FIBA Champions League - Európa

Banvit (TUR) - Felice Scandone (ITA) 12:00
CEZ Nymburk (CZE) - Hapoel Jerusalem (ISR) 12:30
Promitheas Patras (GRE) - Strasbourg IG (FRA) 12:30
MHP RIESEN Ludwigsburg (GER) - BK Ventspils (LAT) 14:00
UCAM Murcia (ESP) - Anwil Wloclawek (POL) 14:30
Umana Reyer Venezia (ITA) - Telekom Baskets Bonn (GER) 14:30
Le Mans (FRA) - BC Nizhny Novgorod (RUS) 14:30

Európa-kupa - férfi - Európa

AS Monaco (FRA) - Partizan Belgrade (SRB) 13:00
ALBA Berlin (GER) - Lietuvos Rytas (LTU) 14:00
Asvel Villeurbanne (FRA) - Fraport Skyliners (GER) 15:00

Bundesliga - Németország

BG Göttingen - FC Bayern München 14:30

csütörtök - 2019. 01. 24.

Fogadás győztesre

Euroliga - férfi - Európa

Fenerbahce (TUR) - Olympiakos Piraeus (GRE) 12:30
Maccabi Tel Aviv (ISR) - Panathinaikos Athens (GRE) 14:30
Olimpia Milano (ITA) - Zalgiris (LTU) 14:45
Real Madrid (ESP) - Anadolu Efes (TUR) 15:00

péntek - 2019. 01. 25.

Fogadás győztesre

Euroliga - férfi - Európa

Khimki Moscow Region (RUS) - FC Bayern Munchen (GER) 12:00
Darussafaka (TUR) - Baskonia Vitoria (ESP) 12:15
Buducnost VOLI (MNE) - CB Gran Canaria (ESP) 13:00
F.C. Barcelona (ESP) - CSZKA Moszkva (RUS) 15:00
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.