Kedvenceim

A kedvencek kiválasztásához kattintson egy csillag szimbólumra a fogadási területen.

54 748 fogadás

Fogadási szolgáltatások

Kosárlabda

Élő események

Fénypontok

13:00
04. 18
13:00
04. 18
13:45
04. 18
14:00
04. 18
14:30
04. 18
20:05
04. 18
21:05
04. 18
9:45
04. 20
14:30
04. 20
14:30
04. 20

Fogadástípusok

QuickTip

csütörtök - 2019. 04. 18.

Fogadás győztesre

SBL - Men - Ausztrália

Mandurah Magic - South West Slammers 8:30
Warwick Senators - Perth Redbacks 8:30
Perry Lakes Hawks - Willetton Tigers 8:30
Joondalup Wolves - Rockingham Flames 8:30

Silver Shield Cup - Hong Kong

South China - Tycoon 8:40

Basketligaen - Dánia

Bakken Bears - Randers Cimbria 9:00
Horsens IC - Team FOG Næstved 12:45

Super League - Grúzia

Energy Invest Rustavi - Olimpi Tbilisi 10:30

LKL League - Litvánia

Siauliai - Lietkabelis 11:00
Neptunas - BC Alytaus Dzukija 11:30

National Basketball League - Men - Bulgária

Cherno More - BC Beroe 11:00
Rilski Sportist - Spartak Pleven 11:00
Academic Plovdiv - Yambol 11:30

Superleague - 1st Division - Oroszország

Kupol-Rodniki Izhevsk - MBA Moszkva 11:00

A2 - Férfi - Görögország

Iraklis - ASK Ippokratis KO 11:00

1.SKL - Women - Szlovénia

Athlete Celje - Triglav Kranj 11:00

1. Liga - Women - Lengyelország

SMS PZKosz Lomianki - Jas Fbg Zaglebie Sosnowiec 11:00

1. Division - férfi - Finnország

LoKoKo Bisons - Lahti Basketball 11:30

TB2L - Törökország

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket - Boluspor 11:30
Fethiye Belediye - Haliliye Belediye 12:00

NB I. A - Magyarország

Körmend - Pécsi VSK 12:00

VTB League - Európa

Unics Kazan (RUS) - Parma Perm (RUS) 12:00

1. Liiga - Észtország

KK Viimsi/Kesklinna KK - Tamsalu Los Toros/Viru Haigla 12:00

A Division - Women - Magyarország

Euroleasing Sopron - ZTE NKK 12:00

Bundesliga - Németország

Fraport Skyliners - Brose Bamberg 13:00
ALBA Berlin - SC RASTA Vechta 13:00
Crailsheim Merlins - Ratiopharm Ulm 14:30

Euroliga - férfi - Európa

CSZKA Moszkva (RUS) - Baskonia Vitoria (ESP) 13:00
Fenerbahce (TUR) - Zalgiris (LTU) 13:45

Buenos Aires Liga Provincial De Clubes U19 - Argentína

Regatas de San Nicolas (U19) - Union Vecinal de La Plata (U19) 13:00
Club Estudiantes de Bahia Blanca (U19) - Club Atletico Quilmes de Mar del Plata (U19) 15:00
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata (U19) - Belgrano de San Nicolas (U19) 16:00
Club Nautico Zarate (U19) - Atenas de La Plata (U19) 16:00
Club Atletico Argentino Junior de Tres Arroyos (U19) - Club Atletico Penarol de Mar del Plata (U19) 18:00
Club Gimnasia y Esgrima de Pergamino (U19) - AC y Dep. Universal de La Plata (U19) 18:00
Kimberley de Mar del Plata (U19) - Estudiantes de Olavarria (U19) 18:30

ÖBL - Ausztria

Basket Swans Gmunden - Vienna D.C. Timberwolves 13:00
UBSC Raiffeisen Graz - BSC Fürstenfeld Panthers 13:00
BC Hallmann Vienna - Arkadia Traiskirchen Lions 13:00
Raiffeisen Flyers Wels - Klosterneuburg Dukes 13:00
ece Bulls Kapfenberg - Redwell Gunners Oberwart 13:00

Serie A2 - Women - Olaszország

San Salvatore Selargius - CUS Cagliari 13:00

Basketligan - Svédország

Norrköping Dolphins - Boras Basket 13:04

Dutch Basketball League - Men - Hollandia

Zwolle - Basketball Academie Limburg 13:30
Feyenoord Basketball - Groningen 13:45
Leiden - Den Helder 14:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Olaszország

SS Basket Giarre ASD - ASD Polisportiva Alfa (U20) 13:30

Division A - Libanon

Champville - Riyadi Beirut 13:30

Premier League - Izrael

Hapoel Jerusalem - Hapoel Eilat 13:55

LEB Gold - Spanyolország

Forca Lleida - Leyma Basquet Coruna 14:00

Lega A1 - Women - Olaszország

Reyer Venezia - Virtus Eirene (ITA) 14:00
Famila Wuber Schio - FILA San Martino di Lupari 14:30

Premier League - Izland

Stjarnan - IR Reykjavik 15:15

U22 Liga de Desarrollo - Women - Argentína

Obras Basket (U22) - Club Tomas de Rocamora (U22) 17:00

NBB - Brazília

Pinheiros Sky - Botafogo 18:30

La Liga Feminina - Argentína

Obras - Rocamora 20:00

NBA - Észak-Amerika

Philadelphia 76ers at Brooklyn Nets (3. játék) 20:05
Denver Nuggets at San Antonio Spurs (3. játék) 21:05

U22 Liga de Desarrollo - Argentína

Comunicaciones Corrientes (U22) - Hispano Americano (U22) 20:30
Regatas Corrientes (U22) - Instituto Cordoba (U22) 20:30
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.