Jégkorong

Élő események

Fénypontok

5:30
10. 22
19:05
10. 22
19:35
10. 22
12:30
10. 23
13:00
10. 23
13:45
10. 23
13:45
10. 23
8:30
10. 24
13:00
10. 24
13:15
10. 24

Fogadástípusok

QuickTip

hétfő - 2018. 10. 22.

Eredmény (háromesélyes)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Admiral - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Amur Khabarovsk - Torpedo NN 5:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Sibir Novosibirsk - AK Bars Kazan 8:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Barys Astana - Dinamo Minszk 9:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Salavat Ufa - Avangard Omsk 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Jokerit - Dinamo Riga 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Sochi - Slovan Bratislava 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Spartak Moszkva - Dinamo Moszkva 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Junior Hockey League (MHL) - Oroszország

Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy 7:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Altay Ust-Kamenogorsk - Avto Ekaterinburg 8:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Sputnik Almetyevsk - Tyumensky Legion 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Reaktor Nizhnekamsk - Mamonty Yugry 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Atlanty Mytischi - Chaika Nizhny Novgorod 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Oroszország

HC Tambov - KRS-ORG Heilongjiang 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Sarov - Tseng Tou 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Sarov - Jilin City 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
SKA-Neva St.Petersburg - Khimik Voskresensk 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dynamo Saint-Petersburg - Zvezda Chekhov 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

1.Liga - Csehország

HC Motor Ceske Budejovice - HC Dukla Jihlava 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Zubr Prerov - HC Slavia Praha 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Slovan Usti nad Labem - HC Stadion Litomerice 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HK Jestrabi Prostejov - HC Benatky nad Jizerou 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
SK Kadan - VHK Vsetin 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC RT Torax Poruba - HC Kladno 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC AZ Havirov 2010 - HC Frydek Mistek 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Fehéroroszország

Yunost Minsk - HC Neman Grodno 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Hockeyallsvenskan - Svédország

AIK IF - Tingsryds AIF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

NHL - Észak-Amerika

Colorado Avalanche at Philadelphia Flyers 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Carolina Hurricanes at Detroit Red Wings 19:35
Háromesélyes (rendes játékidő)
St. Louis Blues at Winnipeg Jets 20:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Washington Capitals at Vancouver Canucks 22:05
Háromesélyes (rendes játékidő)

kedd - 2018. 10. 23.

Eredmény (háromesélyes)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Oroszország

Ermak Angarsk - Neftyanik Almetyevsk 7:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Sokol Krasnoyarsk - Izhstal Izhevsk 8:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Metallurg Novokuznetsk - Molot-Prikamye Perm 8:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 9:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Zauralye Kurgan - HC Gornyak Uchaly 9:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Yugra - Saryarka Karaganda 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Rubin Tyumen - Torpedo Ust-Kamenogorsk 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
CSK VVS Samara - Dizel Penza 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lada Togliatti - HC Bars Kazan 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Liiga - Finnország

KalPa - Ilves 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Szlovákia

MsHK Zilina - HK Poprad 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC 07 Detva - MHK 32 Liptovsky Mikulas 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HK Nitra - HC 05 Banska Bystrica 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Severstal Cherepovec - Tractor Chelyabinsk 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Csehország

HC Sparta Praha - HC Verva Litvinov 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Erste Bank - EHL - Ausztria

HC Znojmo - EC Red Bull Salzburg 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

GET Ligaen - Norvégia

Lillehammer - Stjernen 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Sparta Sarpsborg - Storhamar 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Valerenga - Stavanger 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Manglerud Star - Frisk/Asker 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

SHL - Svédország

Linköpings HC - Frölunda HC 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Metal Ligaen - Dánia

Esbjerg Energy - Aalborg Pirates 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Hvidovre Fighters - Herlev Eagles 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Rodovre Mighty Bulls - Frederikshavn Whitehawks 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Rungsted Ishockey - Odense Bulldogs 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

National League - Svájc

HC Fribourg-Gotteron - HC Ambri-Piotta 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette HC 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.