Jégkorong

Élő események

Fénypontok

19:05
11. 21
19:35
11. 21
9:00
11. 22
13:00
11. 22
13:00
11. 22
6:30
11. 23
13:15
11. 23
13:30
11. 23
13:30
11. 23
13:45
11. 23

Fogadástípusok

QuickTip

szerda - 2018. 11. 21.

Eredmény (háromesélyes)

Extraliga - Szlovákia

HK Nitra - Team Slovakia U20 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

1.Liga - Csehország

SK Kadan - HC AZ Havirov 2010 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Zubr Prerov - HC Stadion Litomerice 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HK Jestrabi Prostejov - HC Slovan Usti nad Labem 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Slavia Praha - HC Frydek Mistek 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Dinamo Riga - Vityaz Podolsk 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Hockeyallsvenskan - Svédország

IK Pantern - MODO Hockey 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
VIK Västerås HK - Sodertalje SK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Tingsryds AIF - AIK IF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Leksands IF - Karlskrona HK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
BIK Karlskoga - Almtuna IS 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
IF Björklöven - Vasterviks IK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
IK Oskarshamn - HC Vita Hasten 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Alps Hockey League - Ausztria

EHC Bregenzerwald - Fassa 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
EC KAC II - Ritten 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Swiss League - Svájc

HC Biasca Ticino Rockets - Olten 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)

Young Stars League - Ausztria

Okanagan Hockey Club Europe (ifjúsági) - EHC Junior Wings Linz 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

Elite League - Egyesült Királyság

Coventry Blaze - Guildford Flames 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Cardiff Devils - Fife Flyers 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

AHL - Észak-Amerika

Providence Bruins at Hartford Wolf Pack 19:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Belleville Senators at Charlotte Checkers 19:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Laval Rocket at Utica Comets 19:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Syracuse Crunch at Binghamton Devils 19:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Iowa Wild at Milwaukee Admirals 20:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Stockton Heat at Tucson Roadrunners 21:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Ontario Reign at San Diego Gulls 22:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

NHL - Észak-Amerika

Toronto Maple Leafs at Carolina Hurricanes 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Montreal Canadiens at New Jersey Devils 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Chicago Blackhawks at Washington Capitals 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
New York Islanders at New York Rangers 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dallas Stars at Pittsburgh Penguins 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Florida Panthers at Tampa Bay Lightning 19:35
Háromesélyes (rendes játékidő)
Boston Bruins at Detroit Red Wings 19:35
Háromesélyes (rendes játékidő)
Philadelphia Flyers at Buffalo Sabres 19:35
Háromesélyes (rendes játékidő)
Ottawa Senators at Minnesota Wild 20:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
St. Louis Blues at Nashville Predators 20:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vegas Golden Knights at Arizona Coyotes 21:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Winnipeg Jets at Calgary Flames 22:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vancouver Canucks at Anaheim Ducks 22:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Colorado Avalanche at Los Angeles Kings 22:35
Háromesélyes (rendes játékidő)

csütörtök - 2018. 11. 22.

Eredmény (háromesélyes)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Oroszország

Ermak Angarsk - Yugra 6:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Sokol Krasnoyarsk - SKA-Neva St.Petersburg 7:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Saint-Petersburg 7:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Tractor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Metallurg Magnitogorsk - AK Bars Kazan 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Avtomobilist Ekaterinburg - Torpedo NN 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Moszkva 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Severstal Cherepovec - SKA St Petersburg 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Szlovákia

HK Poprad - Team Slovakia U20 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
MsHK Zilina - HC Nove Zamky 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Fehéroroszország

Yunost Minsk - Metallurg Zhlobin 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

GET Ligaen - Norvégia

Frisk/Asker - Ringerike 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Valerenga - Lillehammer 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Storhamar - Stavanger 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

SHL - Svédország

Timra IK - Skelleftea AIK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Växjö Lakers HC - Djurgårdens IF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HV 71 - Brynäs IF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Orebro HK - Luleå HF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Mora IK - Malmö Redhawks 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Linköpings HC - Rögle BK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.