Jégkorong

Élő események

Fénypontok

12:30
09. 25
13:15
09. 25
13:45
09. 25
13:45
09. 25
12:00
09. 26
12:00
09. 26
12:00
09. 26
12:30
09. 26
12:30
09. 26
12:30
09. 26

Fogadástípusok

QuickTip

hétfő - 2018. 09. 24.

Eredmény (háromesélyes)

Junior Hockey League (MHL) - Oroszország

Almaz Cherepovets - Atlanty Mytischi 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Kapitan Stupino - Amurskie Tigry 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
MHC Krylya Sovetov - MHK Dynamo St. Petersburg 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Oroszország

Khimik Voskresensk - Neftyanik Almetyevsk 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Buran Voronezh - Rubin Tyumen 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Ryazan - Yugra 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Zvezda Chekhov - Toros Neftekamsk 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

1.Liga - Csehország

SK Horacka Slavia Trebic - HC Benatky nad Jizerou 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC AZ Havirov 2010 - HC Slavia Praha 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Stadion Litomerice - VHK Vsetin 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Slovan Usti nad Labem - HC Dukla Jihlava 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Kladno - HC Zubr Prerov 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Frydek Mistek - HC RT Torax Poruba 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
SK Kadan - HC Motor Ceske Budejovice 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Neftekhimik Nizhnekamsk - Red Star Kunlun 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Avangard Omsk - Amur Khabarovsk 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Moszkva - Barys Astana 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Erste Liga - Magyarország

Újpest FC - Gyergyói HK 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Hokiklub Budapest - Ferencvárosi TC 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

kedd - 2018. 09. 25.

Eredmény (háromesélyes)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Oroszország

KRS Heilongjiang - CSK VVS Samara 7:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Zauralye Kurgan - Sokol Krasnoyarsk 9:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Chelmet Chelyabinsk - Metallurg Novokuznetsk 9:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Avtomobilist Ekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovec 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Riga - Jokerit 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Slovan Bratislava - Spartak Moszkva 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
CSZKA Moszkva - HC Sochi 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Junior Hockey League (MHL) - Oroszország

Sputnik Almetyevsk - Omskie Yastreby 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Reaktor Nizhnekamsk - Belye Medvedi 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
SKA Varyagi - HC Riga 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Liiga - Finnország

Jukurit - TPS 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Kärpät - HPK 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Szlovákia

HC 05 Banska Bystrica - MAC Budapest 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HKM Zvolen - Team Slovakia U20 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Fehéroroszország

HC Neman Grodno - Shakhtyor Soligorsk 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lida - Yunost Minsk 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Csehország

HC Sparta Praha - Mountfield HK 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

GET Ligaen - Norvégia

Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Stavanger - Valerenga 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Metal Ligaen - Dánia

Rungsted Ishockey - Esbjerg Energy 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Rodovre Mighty Bulls - Herning Bluefox 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
SonderjyskE - Frederikshavn Whitehawks 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Herlev Eagles - Odense Bulldogs 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Aalborg Pirates - Hvidovre Fighters 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Hockeyallsvenskan - Svédország

AIK IF - MODO Hockey 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Erste Bank - EHL - Ausztria

HK TWK Innsbruck - EC Red Bull Salzburg 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

National League - Svájc

HC Ambri-Piotta - EHC Biel 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Davos - Rapperswil-Jona Lakers 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Fribourg-Gotteron - EV Zug 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lausanne HC - Geneve Servette HC 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
SC Bern - HC Lugano 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
ZSC Lions - SCL Tigers 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)

Swiss League - Svájc

EVZ Academy - HC Biasca Ticino Rockets 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)

Ligue Magnus - Franciaország

Grenoble - Strasbourg 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Mulhouse - Amiens 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nizza - Rouen 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Bordeaux - Chamonix 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Gap - Anglet 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Olympique Lyon - Angers 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.