Jégkorong

Élő események

Fénypontok

4:00
02. 22
6:30
02. 22
12:00
02. 22
13:15
02. 22
13:30
02. 22
13:30
02. 22
13:45
02. 22
13:45
02. 22
19:35
02. 22
22:05
02. 22

Fogadástípusok

QuickTip

péntek - 2019. 02. 22.

Eredmény (háromesélyes)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Admiral - Amur Khabarovsk 4:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Red Star Kunlun - Barys Astana 6:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Metallurg Magnitogorsk - AK Bars Kazan 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Tractor Chelyabinsk - SKA St Petersburg 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Severstal Cherepovec - Spartak Moszkva 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
CSZKA Moszkva - Dinamo Riga 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Moszkva - Torpedo NN 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Sochi - Slovan Bratislava 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Jokerit - Dinamo Minszk 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vityaz Podolsk - Avtomobilist Ekaterinburg 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Junior Hockey League (MHL) - Oroszország

Altay Ust-Kamenogorsk - Sibirskie Snaipery 7:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi 8:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Kapitan Stupino - MHK Dinamo Moszkva 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Oroszország

Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 8:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Zauralye Kurgan - Izhstal Izhevsk 8:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Gornyak Uchaly - Neftyanik Almetyevsk 8:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Chelmet Chelyabinsk - Molot-Prikamye Perm 8:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Yugra - Ermak Angarsk 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Tambov - HC Bars Kazan 10:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Sarov - Dizel Penza 10:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Buran Voronezh - Lada Togliatti 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Ryazan - CSK VVS Samara 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
SKA-Neva St.Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dynamo Saint-Petersburg - Sokol Krasnoyarsk 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Csehország

Berani Zlin - HC Sparta Praha 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Vitkovice Steel - HC Ocelari Trinec 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
BK Mlada Boleslav - HC Skoda Plzen 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Pirati Chomutov - HC Dynamo Pardubice 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Olomouc - HC Bili Tygri Liberec 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Mountfield HK - HC Verva Litvinov 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Liiga - Finnország

Pelicans - Ässät 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vaasan Sport - HPK 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
JyP - Kookoo 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
SaiPa - Kärpät 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lukko - KalPa 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Ilves - Tappara 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HIFK - Jukurit 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Szlovákia

MsHK Zilina - MHK 32 Liptovsky Mikulas 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Kosice - HK Nitra 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC 07 Detva - Dukla Trencin 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HKM Zvolen - MAC Budapest 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
DVTK Jegesmedvék - HC 05 Banska Bystrica 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Erste Bank - EHL - Ausztria

Sapa Fehérvár AV19 - Vienna Capitals 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
EC Red Bull Salzburg - HC Bozen-Bolzano 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
EC KAC - Graz 99ers 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dornbirner Eishockey Club - EHC LIWEST Black Wings Linz 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
HK TWK Innsbruck - EC VSV 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

Metal Ligaen - Dánia

Esbjerg Energy - Odense Bulldogs 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Rodovre Mighty Bulls - Aalborg Pirates 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Hockeyallsvenskan - Svédország

IK Pantern - IF Björklöven 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vasterviks IK - Tingsryds AIF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
IK Oskarshamn - Almtuna IS 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL - Németország

Adler Mannheim - EHC Red Bull München 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Augsburger Panther - Kölner Haie 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
ERC Ingolstadt - Eisbären Berlin 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Thomas Sabo Ice Tigers - Düsseldorfer EG 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Pinguins Bremerhaven - Krefeld Pinguine 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Schwenninger Wild Wings - Grizzlys Wolfsburg 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.