Jégkorong

Élő Most

Fogadástípusok

QuickTip

Eredmény (háromesélyes)

kedd - 2019. 12. 17.

Red Star Kunlun - Admiral 6:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Avtomobilist Ekaterinburg - Amur Khabarovsk 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Minszk - Lokomotiv Yaroslavl 11:10
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Moszkva - Jokerit 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
SKA St Petersburg - Severstal Cherepovec 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Spartak Moszkva - Vityaz Podolsk 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Riga - CSZKA Moszkva 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

szerda - 2019. 12. 18.

Red Star Kunlun - Admiral 6:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Torpedo NN - Barys Astana 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Minszk - HC Sochi 11:10
Háromesélyes (rendes játékidő)

csütörtök - 2019. 12. 19.

Avtomobilist Ekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Tractor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
AK Bars Kazan - Salavat Ufa 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Moszkva - Severstal Cherepovec 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vityaz Podolsk - Dinamo Riga 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
SKA St Petersburg - CSZKA Moszkva 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Kontinental Hockey League - Oroszország Tabella

Hely   Csapat L Gy GyH V Vh S/K P
1 Bars Kazan 36 27 1/2 9 0/2 111:62 56
2 SKA 37 24 4/5 13 2/2 99:74 52
3 CSKA Moscow 35 24 2/2 11 3/0 103:60 51
4 Avangard Omsk 38 22 1/3 16 4/2 94:76 50
5 HC Dynamo 37 21 3/1 16 1/3 103:87 46
6 Barys 35 20 5/1 15 6/0 77:69 46
7 Salavat UFA 38 20 3/1 18 0/5 91:84 45
8 Jokerit 35 20 3/1 15 3/2 97:91 45
9 Vityaz Podolsk 36 19 2/4 17 3/4 81:80 45
10 Spartak Moscow 36 19 2/4 17 4/1 94:90 43
11 Avtomobilist 35 19 6/1 16 4/1 86:86 43
12 Torpedo NN 38 19 4/2 19 1/3 106:102 42
13 Admiral 34 20 4/4 14 1/1 78:77 42
14 HC Sibir 35 18 1/0 17 2/3 79:78 41
15 Lok Yaroslavl 37 20 2/4 17 0/1 97:94 41
16 Magnitogorsk 38 17 2/2 21 3/4 85:83 41
17 Red Star Kunlun 37 18 3/3 19 3/2 82:87 41
18 Neftekhimik 37 17 2/3 20 3/1 89:92 38
19 Sochi 37 14 1/1 23 5/1 73:93 34
20 Sev. Cherepovets 37 12 2/4 25 5/3 72:100 32
21 Amur Khabarovsk 35 13 1/1 22 3/2 66:78 31
22 Traktor Chelyabinsk 38 13 2/0 25 1/1 71:101 28
23 Dinamo Riga 37 12 5/0 25 2/1 69:115 27
24 Dinamo Minsk 36 9 2/1 27 4/5 83:127 27
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.